Kancelaria Księgowo-Podatkowa PROGRES

O FIRMIE

Kancelaria Księgowo-Podatkowa PROGRES Monika Dyrcz, Zofia Pietrzak S.C. powstała w styczniu 2011 roku i jest prowadzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w zakresie księgowości. Pracownicy Kancelarii posiadają certyfikaty uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane przez Ministra Finansów. Kancelaria posiada również ubezpieczenie OC z tytułu wykonywanej działalności.

Firma dba o stałe rozwijanie swojego potencjału i działa coraz prężniej, współpracując z wieloma klientami. Wyróżniamy się szerokim spektrum działalności – nasi klienci reprezentują różnorodne branże, co pozwoliło pracownikom na zdobycie doświadczenia i dokładniejsze rozumienie potrzeb klientów.

Wszystkie współpracujące z nami podmioty łączy jedna cecha – świadomość tego, jak istotnym narzędziem jest księgowość. Warto zwrócić uwagę na możliwość wykorzystania księgowości jako wsparcia dla rozwoju firmy.

Nasza kancelaria stale zmienia się i adaptuje do aktualnej sytuacji gospodarczej i legislacyjnej – naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość usług oraz gwarancję satysfakcji. Dzięki dokładnej znajomości najnowszych przepisów dbamy o poprawność i zgodność tworzonej dokumentacji księgowej oraz kadrowo-płacowej.

Podczas lat działania firmy wykonaliśmy wiele zleceń, także bardzo wymagających i możemy szczycić się nienagannymi referencjami. Współpraca z wieloma przedsiębiorstwami pozwoliła pracownikom Kancelarii na poszerzenie zakresu swoich umiejętności i zdobycie koniecznego doświadczenia. Gwarantujemy profesjonalne podejście, staranność oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Każde zlecenie wykonujemy w ustalonym bądź ustawowym terminie, dbamy o nienaganność i dokładność wykonywanych usług.

Budujemy relacje z naszymi klientami, aby jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i jak najlepiej wykonać powierzone zlecenie. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Kancelarią pozwoli naszym klientom na rozwinięcie działalności i utrzymanie wysokiego poziomu usług.

Siedziba Kancelarii Księgowo-Podatkowej PROGRES znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji – Al. Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice. Dzięki temu klienci z łatwością mogą dotrzeć do siedziby firmy. Podczas osobistych spotkań omawiamy potrzeby każdego z przedsiębiorstw i dobieramy odpowiednie narzędzia współpracy.

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii Księgowo-Podatkowej PROGRES. Z pewnością wiele przedsiębiorstw odnajdzie w naszej ofercie pożądane usługi, a dopasowana do indywidualnych potrzeb współpraca okaże się owocna!

Dane kontaktowe:

Kancelaria Księgowo-Podatkowa PROGRES
Monika Dyrcz, Zofia Pietrzak S.C.

Al. Roździeńskiego 188,
40-203 Katowice

Tel.: 781-554-447
Tel.: 725-554-447
Tel.: (032) 601-23-67

biuro@progres-kancelaria.pl

Napisz do nas

5 + 8 =

Call Now Button